Szanowni Państwo,
W miniony piątek zakończyła się rejestracja uczestników XXI edycji Olimpiady Znajomości Afryki. Etap szkolny zostanie rozegrany w szkołach już za tydzień 5 grudnia 2022 r. o godz. 11:00. Do tego czasu zgodnie z regulaminem Dyrektor szkoły powinien powołać Komisję Szkolną składająca się z minimum 2 nauczycieli, w tym szkolnego koordynatora olimpiady, czyli nauczyciela, który zgłosił uczniów do wzięcia w niej udziału.
Na tym etapie koordynator szkolny jest proszony o zebranie wypełnionych dokumentów zgody na przetwarzanie danych osobowych od wszystkich uczestników etapu szkolnego. Dokument znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „do pobrania” (https://olimpiadaoafryce.pl/wp-content/uploads/2022/11/Zgoda_przetwarzanie_danych_osobowych.pdf).
1 grudnia do szkół zostaną rozesłane wiadomości e-mail, w których znajdować się będzie szczegółowa instrukcja przeprowadzenia zawodów szkolnych.
Niniejsza wiadomość w rozszerzonej wersji zostanie dziś rozesłana na adresy poczty elektornicznej szkół podane podczas rejestracji.
Z poważaniem,
Patryk Osadnik OMI
Sekretarz Olimpiady Znajomości Afryki